Úvodní strana » O společnosti

O společnosti

Cross Trans Service je přepravní společnost založená v roce 1996. Již od svého vzniku si zakládá na vysoké kvalitě nabízených servisů, stabilitě, servisní a ekonomické flexibilitě.

Jsme firma zabývající se komplexní nabídkou služeb v oblasti logistiky na celosvětové úrovni. Vzhledem k respektu, který máme ke světu ve kterém žijeme, přicházíme vždy s řešením, které je přívětivé k přírodě.

Společnost je rozdělena na dvě podobočky. Pražská pobočka se zabývá mezinárodní přepravou, kam spadá letecká, námořní, vlaková a kamionová přeprava. Druhá kancelář, která se nachází v Kutné Hoře, má na starosti skladování (nabízí až 18.000 m2) a z části také pozemní přepravu. 

Podmínkou pro práci v Cross Trans Service je vedle perfektních znalostí v oboru, také dokonalá znalost klienta. K tomu je však potřebná spolupráce na obou stranách. Ze zkušeností víme, že není nic horšího než nedůvěra zákazníka ve firmu a neznalost požadavků zákazníka. Dodržujeme proto vysoké standardy komunikace, aby nedocházelo ke kolapsům v dorozumění.

V říjnu 2015 se Cross Trans Service stal plnohodnotným členem (full member) globální logistické sítě L.I.N.K Global. Toto členství nám umožňuje být v kotaktu s více než 240 členy ze 63 zemí celého světa a díky tomu jsme schopni nalézt nejlepší řešení jakékoliv přepravy. Všichni členové L.I.N.K Global si zakládají na dobré komunikaci a co nejoptimálnějším a spolehlivém řešení všech požadavků zákazníka.

Nabízíme služby letecké, námořní, vlakové a pozemní dopravy, projektové cargo, celní služby a skladování.

Více informací